>>  Firma Profili

 

İSA KARAYEL TAŞIMACILIK; Şehirler arası yük taşımacılığı alanında faaliyet göstermektedir.

"Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü; işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz."

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Nakliyat ve Taşımacılık sürecinde tecrübeli ve Konusunda uzman personelleri ile pek çok nakliyat işinin altına imza atmıştır. Gelecekte de verdiği kaliteli hizmetten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Araçlarımız her gün karşılıklı olarak, Konya ve Bursa Merkezimizden hareket eder. Konya'dan hareket eden aracımız, öncelikle Bursa dağıtımını gerçekleştirir. Daha sonra aktarma olarak teslimatını yaptığımız  Balıkesir, Yalova ve Çanakkale dağıtımını gerçekleştirir.

 

Aracımız, Konya'dan hareket ettiğinde, diğer taraftan da Çanakkale den hareket eden aracımız, Balıkesir, Bursa ve Yalova'dan sonra Konya'ya ulaşmış olur.

 

Taşıdığımız tüm yükleriniz kaskolu olarak taşınmakta olup,  meydana gelebilecek her türlü aksaklığa karşı, yükleriniz garanti kapsamında olmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 
İSA KARAYEL
TAŞIMACILIK